3 stycznia 2017 1 min to read

Rozdajemy kody rabatowe do afaktury.pl

Kategoria : Wydarzenia

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób, które chcą przetestować internetowy program do fakturowania online –  afaktury.pl! Doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ma jakiekolwiek pojęcie na temat tworzenia faktur i chce samodzielnie zarządzać swoją firmą. Wygodne rozwiązanie, ponieważ mamy wszystko pod ręką i sami czuwamy nad całokształtem.

Jeśli prowadzicie własną działalność i zależy Wam na tym, aby fakturowanie w Waszej firmie działało sprawniej, to nie ma co co czekać! Do wygrania kody rabatowe, które na pewno bardzo Wam się przydadzą! Pozwolą w przetestowaniu aplikacji, a w kolejnych krokach, to już od Was zależeć będzie czy zechcecie przedłużyć korzystanie z programu.

Dla wszystkich osób, którym zależy na tym, aby przetestować tą aplikację, mamy naprawdę pozytywną wiadomość. Przez kilka kolejnych dni możecie zgłaszać w komentarzach chęć zdobycia kodu rabatowego do serwisu afaktury.pl. Do rozdania mamy 10 kodów rabatowy!

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca stycznia 2017 roku. Losowanie nagrody odbędzie się 3 lutego br. Zatem każdy ma szansę na to, aby wygrać. A my… rozdajemy nagrody!

Jakie korzyści płyną z użytkowania afaktury.pl?

Niewątpliwie stanowią narzędzie do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej i w dużej mierze ułatwia pracę w prowadzeniu fakturowania online w firmie. Spory komfort oraz możliwość nabycia większego doświadczenia, jeśli chodzi o rachunkowość. Ponadto aplikacja nie jest trudna w użyciu i warto posiadać ją na swoim komputerze.

Pracoholiczka - do tego ambitna i zawsze dążąca do swego :) Prowadzi agencję reklamową 13design oraz kilka portali internetowych no i przede wszystkim jest mamą :) Wiele osób pyta jak to wszystko ze sobą godzi i właśnie dlatego powstał ten portal. Serdecznie zapraszamy do czytania, aktywnego udziału w życiu portalu oraz do współpracy. Zachęcamy też wszystkie mamy do działania i próbowania swoich sił w biznesie! Każda z was może zostać biznes mamą!

Zostaw komentarz