7 listopada 2016 1 min to read

Angielski. Powieść dla dorosłych z ćwiczeniami Serena’s Nocturne – C.S. Wallace

Kategoria : Kącik czytelniczy

Gdy Serena zaczyna pracę jako stewardessa, jej związek z Gregiem zostaje wystawiony na próbę. Kiedy pewnego dnia lot powrotny z Pragi do Londynu zostaje odwołany, znużona wyrzutami Grega Serena postanawia odwiedzić Phila, swojego dawnego nauczyciela muzyki, obecnie znanego pianistę. Spotkanie wzbudza w obojgu niepohamowaną falę pożądania…

Serena’s Nocturne to powieść erotyczna dla dorosłych czytelników. Pełne namiętności ukradkowe spotkania z kochankiem kontrastują z pełną czułości relacją z Gregiem. Zmysłowa gra bohaterów i erotyczne napięcie między nimi nie pozwalają oderwać się od lektury.

Powieść z nutką pikanterii – podniecająco skuteczne połączenie!

Powieść erotyczna w języku angielskim to niekonwencjonalny sposób nauki, który łączy opowieść o namiętności i błyskotliwe dialogi z nauką współczesnego angielskiego słownictwa oraz konstrukcji gramatycznych.

Tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach pozwalają cieszyć się przyjemnością lektury, bez odrywania się od książki. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia utrwalające materiał leksykalny oraz sprawdzające zrozumienie treści.

Serena’s Nocturne to:
– elektryzująca powieść, z którą uczysz się angielskiego
– współczesne angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym
(B1-B2)
– tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki
– różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne
– klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski

Cena: 19,99 zł
ISBN: 978-83-7788-781-3
Format: 13,5 x 19 cm
Wydawnictwo Edgard, Warszawa 2016

Więcej informacji: www.jezykiobce.pl
Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/jezykiobcepl

Pracoholiczka - do tego ambitna i zawsze dążąca do swego :) Prowadzi agencję reklamową 13design oraz kilka portali internetowych no i przede wszystkim jest mamą :) Wiele osób pyta jak to wszystko ze sobą godzi i właśnie dlatego powstał ten portal. Serdecznie zapraszamy do czytania, aktywnego udziału w życiu portalu oraz do współpracy. Zachęcamy też wszystkie mamy do działania i próbowania swoich sił w biznesie! Każda z was może zostać biznes mamą!

Zostaw komentarz